HAKKIMIZDA

23

Tamamlanan Projeler

140

Profesyonel Çalışanlar

36

Yılların Deneyimi

7

Uzun Vadeli Ortaklıklar

vizyonumuz

  • Sektörde süreklilik sağlamak ve güven yaratmak
  • İnsan ve doğa hayatına önem verme
  • Sağlam ve estetik yaşam alanları üretmek.
  • Kaliteli, güvenilir eserler oluşturarmak ve sektöründe dinamik bir firma olarak devam etmek.

misyonumuz

  • Uzmanlığımızı çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak.
  • Kalite ve dürüstlükten çerçevesinde dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerini takip ederek yeni projeler üretmek.
  • Çağdaş yaşam standartlarına uygun ve sağlam konutlarda oturmak.
  • Müşteri memnuniyetinin tüm işlerin önünde tutarak her türlü desteğinin sağlanması
  • Sektörün önde gelen firmalarından olmak.

.

01

Kuruluş

Şirketimiz Koman Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş 12.04.1991 tarihinde faaliyetine başlamıştır.

02

Hedefler

31 yıldır hizmet vermiş olduğu inşaat alanında birçok taahhüt işine imza atarak sektörünün öncü isimlerinden biri olmuştur.

Yapımını üstlenmiş olduğumuz kentsel dönüşüm projelerimizle yeni bir çehre kazandırırken, çevre düzenleme projelerimizle doğaya ve çevreye duyarlı işler yapmayı kendimize hedef olarak belirledik.

03

Uzmanlıklar

Hem kamu hem de konut projelerimizde uzman ekibimizle, dürüst çalışma ilkesi ile müşteri memnuniyeti odaklı işler yaparken, kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden ödüllü işlerin altına imzamızı atmayı başardık.

Bulunduğumuz şehir başa olmak üzere çevre il ve ilçelerde üstlenmiş olduğumuz; sağlık ve hizmet sektöründen, spora, çevre düzenlemesinden, askeriyeye ait birçok projeyi zamanında başarıyla sonuçlandırıp, teslim ettik.

Başarılı uzman ekibimiz ile ilkelerimizden ödün vermeden, daha da büyüyerek hedeflerimize ulaşmayı sürdüreceğiz.

hakkımızda

Şirketimiz Koman Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş 12.04.1991 tarihinde faaliyetine başlamıştır. 31 yıldır hizmet vermiş olduğu inşaat alanında birçok taahhüt işine imza atarak sektörünün öncü isimlerinden biri olmuştur. Yapımını üstlenmiş olduğumuz kentsel dönüşüm projelerimizle yeni bir çehre kazandırırken, çevre düzenleme projelerimizle doğaya ve çevreye duyarlı işler yapmayı kendimize hedef olarak belirledik. Hem kamu hem de konut projelerimizde uzman ekibimizle, dürüst çalışma ilkesi ile müşteri memnuniyeti odaklı işler yaparken, kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden ödüllü işlerin altına imzamızı atmayı başardık. Bulunduğumuz şehir başa olmak üzere çevre il ve ilçelerde üstlenmiş olduğumuz; sağlık ve hizmet sektöründen, spora, çevre düzenlemesinden, askeriyeye ait birçok projeyi zamanında başarıyla sonuçlandırıp, teslim ettik. Başarılı uzman ekibimiz ile ilkelerimizden ödün vermeden, daha da büyüyerek hedeflerimize ulaşmayı sürdüreceğiz.