HİZMETLER

MODERN
YAPILAR

Geleneksel yapılar ile çağımızın modern yapılarını özgün, şık ve sade tasarım ile inşaa ediyoruz. Yapılarımızı inşaa ederken müşterilerimizin fikirlerini özümseyip yüksek teknoloji ile yapılarımızı oluşturuyoruz.

TİCARİ
YAPILAR

Ticari binalar, ticari faaliyetlerin gerçekleştiği yapılardır. Ticari binalar ofis binaları, perakende alanı, depolar ve daha fazlasını içerir. Bu, apartmanlar gibi çok aileli binaları da içeren ticari mülkten biraz farklıdır. Bunun nedeni, ticari binaların ticaretin gerçekleştiği yerlerdir.
Koman Yapı A.Ş. olarak iş merkezleri, ticari yüksek binalar, askeri ve kamu binaları, alışveriş merkezleri, kentsel gelişim projeleri, endüstriyel sanayi tesisleri inşaatları geliştirmekteyiz.

KONUT
İNŞAATLAR

Konut inşaatı ticari inşaattan farklıdır, çünkü bu binalar içinde çalışmak yerine insanların yaşaması için kullanılır. Birçok kişi tek ailelik evlerin konut inşaatı olduğunu düşünürken, kategori aynı zamanda çok aileli evler, apartmanlar, apartmanlar ve hatta apartmanları da içerir

MİMARİ 
PROJELER

Bir mimari proje, bir tür destekte, yürütmeyi planlayan bir çalışmanın nasıl olacağını ayrıntılandırmaya izin veren bir dizi bilgi ve diyagramdır. Bu projeler, basılı ve/veya dijital formatta sunulan grafikler, diyagramlar, planlar ve bilgileri içerir. Ayrıca maketleri ve diğer türde işlemeleri de içerebilirler.